Únor 2012


laska dvou upírů další část!!!

27. února 2012 v 14:48 | Kathrin |  Láska dvou upírů

Můj Bratr
Braen se vrátil do pokoje, který byl v penzionu. Vešel do domu a vystoupal po schodech a zastavil se u pokoje. Otevřel dveře a vsoupil dovnitř.Všiml si černého havrana co seděl u otevřeného okna a všiml si taky vysoké postavy u toho samého okna. Ta postava na něj promluvila "ahoj bratříčku!!!" se sarkastickým hlasem a tím samým úsměvem. "Emile" odsekl mu braen a postava se k němu přiblížila.Braen se oddálil a řekl "co tady chceš??".Emil jen mlčel a smál se . "co tu chceš??"položil otázku znova ale více hlasitěji Braen. "no já…….." nadechl se a pokračoval "Emily je tak podobná Jesice nemyslíš bratříčku??" "není stejná jako ona jen na venek a ty jí neublížíš!!!"odsekl mu "a kdo mě zastaví ty ???"zasmál se a Braen po něm skočil. Vypadly z okna, které se tím narazem roztříštilo. "velmi pusobivé bratříčku!!!!!"zasmál se Emil a chytil Braena za krk "ja si pro Emily přídu kdykoliv to si zapamatuj!!!!" a odhodil ho na zeď penzionu. "pa bratříčku" a zmizel v temnotě noci.
Braen se vrátil zpět nahoru do penzionu a stál u rozbitého okna. Cele si to přehrával v hlavě a díval se ven na to místo kde byly střepy z rozbitého okna.

Láska dvou upírů 1část!!

24. února 2012 v 15:51 | Kathrin |  Láska dvou upírů
Večírek
Emily Charelsová byla ještě člověk když potkala Braena,který už se více než 5 století snažil žít jako člověk.Emily začínala poslední rok střední školy a mělo jí být 18. ,,Emily tu oslavu si určitě užiješ uvidíš" promluvila na ni Amber a potom se usmála. Emily jen stála a mlčela a než stihla něco říct Amber znova začala mluvit ,,a bude tam tannovej kluk kterého jsi pozala v letě,pamatuješ" ,,jo mžná si to nakonec užiju"ozvala se konečně Emily. A Amber pokračovala dál ,, ok jdeme" a vyšly.

Uvod

24. února 2012 v 15:46 | Kathrin |  Můj deník
Vítejte na mojem blogu.
Jmenuji se upírka-P. Blog jsem si založila teprve teď.Jsem milá chytrá a mám hodně ráda upíry.Píšu ráda příběhy o upírech moc mě to baví. Mezi moje nej filmy a seriály patří "The vampire diaries" a"Twilight saga" Stmívání,Nový Měsíc,Zatmění a Rozbřesk. Doufám,že se vám můj blog bude líbit! Ahoj!Smějící seUsmívající se

403145_2340402649894_1844778173_1427757_1901010159_n_large