laska dvou upírů další část!!!

27. února 2012 v 14:48 | Kathrin |  Láska dvou upírů

Můj Bratr
Braen se vrátil do pokoje, který byl v penzionu. Vešel do domu a vystoupal po schodech a zastavil se u pokoje. Otevřel dveře a vsoupil dovnitř.Všiml si černého havrana co seděl u otevřeného okna a všiml si taky vysoké postavy u toho samého okna. Ta postava na něj promluvila "ahoj bratříčku!!!" se sarkastickým hlasem a tím samým úsměvem. "Emile" odsekl mu braen a postava se k němu přiblížila.Braen se oddálil a řekl "co tady chceš??".Emil jen mlčel a smál se . "co tu chceš??"položil otázku znova ale více hlasitěji Braen. "no já…….." nadechl se a pokračoval "Emily je tak podobná Jesice nemyslíš bratříčku??" "není stejná jako ona jen na venek a ty jí neublížíš!!!"odsekl mu "a kdo mě zastaví ty ???"zasmál se a Braen po něm skočil. Vypadly z okna, které se tím narazem roztříštilo. "velmi pusobivé bratříčku!!!!!"zasmál se Emil a chytil Braena za krk "ja si pro Emily přídu kdykoliv to si zapamatuj!!!!" a odhodil ho na zeď penzionu. "pa bratříčku" a zmizel v temnotě noci.
Braen se vrátil zpět nahoru do penzionu a stál u rozbitého okna. Cele si to přehrával v hlavě a díval se ven na to místo kde byly střepy z rozbitého okna.


Emily se vrátila domů a hodila kabát na věšák. A je po večírku pomyslela si "ahoj mami"a šla za ní do obyváku. "ahoj,zlatíčko Jáký byl večírek???" . Emily se posadila do polstrovaného křesla a začala mluvit "jo večírek byl super,ale jsem unavená pujdu si lehnout" "ok běž a dobrou noc". Vstala z křesla šla po dřevěných schodech,které vedly do druhého patra.Došla k pokoji a otevřela dveře.Vešla do pokoje a usedla na ustlanou postel. Potom se zvedla a sundala ze sebe oblečení,hodila ho na postel a odešla ke dveřím koupelny.Vešla dovnitř a pustila vodu z kohoutku do vany,voda tekla až skoro šuměla.Když byla vana napuštěná,Emily do ní ulehla a začala se v ní vyhřívat . ponořila se pod vodu a potom se zase vynořila ven,dala si na vlasy šampon a umyla si je. Potom vylezla z vany a začala si sušit mokré vlasy.vylezla z koupelny,oblékla si červenozelené pižamo a rozestlala si postel.Lehla si do rozestlané postele,zakrila se modrou dekou a začala pomalu usínat. Za pár minut už tvrdě spala.


Ráno se probudila Emily otevřela očí a vstala s postele. Otevřela okno,protože se jí zdálo,že je v pokoji zatuchlo.přesunula se k neustlané posteli, pomalu se dotkla peřiny a složila ji do čtverce. Mezitím vstal i Braen a vstal z postele ,ale vylekal se .Před ním stála vysoká bledá postava s černou koženou bundou. "Emile co tady děláš"křikl po něm "Já tu taky bydlím ne ??" "ne vypadni"okřikl ho znova a vrhl se po něm s nožíkem na otvírání dopisů.probodl ho,ale on byl silnější chytil nůž a otočil ho proti němu,probodl ho "jsem starší tím pádem silnějši nech toho" a zasmál se.potom vytáhl nuž a začal se nahlas a arogantně smát "ach bratříčku ty se nigdy nepoučíš že ne ?"Braen se otočil a zařval ze všech sil co měl "vipadni nejsi tu vítaný".Emily se otočila ke dveřím své koupelny a napustila vodu do umyvadla. Proplachla si obličej a vzala si do ruky kartáček.Vyčistila si zuby do bíla jako byla její stěna v pokoji.potom si nachystala věci a vyrazila na cestu do školy……

Když dorazila konečně do školy všimla si jen toho,že tam byla Amber a Jesika a jak se spolu baví.popošla k nim ale noco nebo někdo ji zastavila . "ahoj emily jak se máš ??" byl to braen který na ni promluvil "ahoj jde to"odpověděla a zase šla k holkám "a ty ??"otázala se nesměla jako by se snad něčeho bála "jo je mi fajn" "omlouvám se ale už musím za holkame měj se" "pa aji ty se mej!"a oba se rozeběhly jiným směrem on na pravo a ona na levo k holkám Jesice a Amber "ahoj emily jak je ??" zavolala Jesika "jo jde to je to super ahoj Amber !" "ahoj Emily" odpověděli obě dvě jako by no prostě byly uplně souzněné. "jdeme ??" "jo jasne jdeme že Jes??" Jesika jen pozorovala jednoho štíhlého tmavovlasého kluka. "jasně tak jdeme"a odvrátila oči od toho záhadného kluka. "to je Emil jestli tě to zajímá a je můj" "jo ja ti ho přece neberu!!!" ozvala se rozčíleně Jesika. Vešli do velkých zelených a skleněných dveří školy a emily hned spatřila kluka bledého "braen"řekla nehlas aniž by si to uvědomila "ahoj Emily" "ahoj"odpověděla a přesunula se hned k němu. "jak se máš??"zeptala se nesměle. "jde to a ty jak se máš ty ?"odpověděl a zároveň se jí podíval do očí "víš jak jsem se ptal jestli se mnou nechces chodit tak to ještě platí!!!"trochu nelehavě se jí zeptal a péak jen mlčky čekal na její odpověď "jo asi no víš ráda s tebou budu a tak dále však ty víš"podíval se jí do očí a jemně ji chytil za ruku. "takze je to oficialní ??"zeptal se tak trochu klidně,ale zároveň tázavě "jo je to oficiální ani nevíš jak dlouho jsem do tebe zamilovaná!!!" "možná ne možná ano :D" odpověděl a usmál se .Emilychtěla něco říct, ale umlčely jí jeho rty na těch jejích.Potom se opět usmál a vzal ji k její skříňce.celou tu dobu ji držel za ruku jemně a hladil ji mezi prsty.Emily mu stiskla docela pevně ruku a otevřela svou skříňku.oplatil ji stisk ,ale ten jeho byl pro ni víc bolestivý než si uvědomil "aaaauuuu"zařvala v tom okamžiku a podlomili se jí kolena.pustil její ruku a vrhl se pro ne než stačila spadnout "co to bylo????" "nic" "nic to teda rozhodně nebylo takový stisk má jen mítické stvoření ,upír'pane bože"zařvala znovu a popošla od něj dál. "Emily počkej"zavolal za ní když se dala na utěk. Rychle zaběhla do své třídy a sedla si do lavic.
Po škole vyšla ze dveří školy a dala se na cestu domů,ale někdo ji zastavil byl to tmavovlasý kluk chytil ji za obě ruce a podíval se jí do očí "ahoj Emily jak se máš???"a sarkasticky se usmál. "pusť mě Emile !!!! pomoc!!!!" zařvala tak nejhlasitěji co mohla. "noták přece se nebojíš!!! No ták!!!!teď půjdeš na chvíli se mnou ano ???!!!!"a znova se začal smát. "nikam nepůjde Emile pusť ji a hned" "překazil jsi mi to,bratříčku víš o tom"rozlobeně to vyřekl a odhodil Emily směre do korita řeky.braen vyskočil,Emily zakřičela a pak jen zavřela oči.z nenadání ucítila nečín paže jak ji drží nad vodou a otevřela oči. "braene"zakřičela a objala ho .Emil potají zmizel z jejich dojemné scénky se mu udělalo zle. "není ti níc??" ozval se potom když ji vynesl a postavil na nohy.chvíli mlčela ale potom promluvila a zachvěla se "ano jsem,Emil??? Je tvůj bratr a je taky ??" "upír ano je ,ale zlý a nebezpečný" dořekl to a chytil je jemně za ruku "odvedu tě domů" "dekuji" odpověděla a vyšly na cestu.
Když se konečně dostali k jejímu domu už jí tam čekala její mamka a vypadala hodně naštvaně. "kde jsi byla tak dlouho prosíme vysvětli mi to.!!!" Křikla naštvaným hlasem ale,všimla si Braena. "promiňte že jsem ji zdržel paní charelsová" "může jít dál prosím ????" zeptala se Emily a a jemně mu stislka ruku.on ji stisk vrátil a matka promluvila "no tak ano pojďte dál oba,ale běžte k ní do pokoje" "ok mami děkuju" a vešly oba zároveň do dokořán otevřených dveří.braen odložil bundu a Emily si rozepla svou jemně namodralou semišovou bundu.Honem se k ní přiblížil a dokl se jejich ramen. Potom opatrně a jemně pomalu žačal sundávat semišovou bundu z jejího těla. Pověsil je na věšák a opět Emily chytil za ruku a jemně ji tahal nahoru do velkého bílého pokoje. "počkej"ozvala se a žačala mu pouštět ruku. "co se děje ??" "jen jsem si něco dole zapoměla počkej na mně v pokoji nahoře dekuji" "nemáš zač" a nechal ji aby se pustila jeho ruky.odešel nahoru do pokoje a sedl si na modře povlečenou postel.Emily mezitím rychle běžela po schodech až ke své modré semišové bundy. Vytáhla z ní maly balíček s oranžovou mašličkou vzale ho a schovala ho do kapsy v mikině. "jsem tu"zavolala po sléze.
"Dobře"ozval se na její volání Braen. "co to máš v té kapse ?,,"zeptal se posléze braen když uviděl malý balíček co vyčníval s její kapsy. "nic" "to vidím"ozval se a usmál. "nebuď hnusnej nebo tě vyhodím !!!" "no jo" řekl se skleslým hlasem a pokračoval dále "co to je?" "ty jsi ale tvrdohlavý ok je to dárek od Jacoba a nevím co to je ano !!!" odsekla mu když ji nedal pokoj. Malou chvilku se na sebe oba dívali.Emily stála bez žádného pohybu a Braen ji pořád pozoroval. Když už to Braenovi nedalo podíval se na Emily a promluvil "rozbal to" "proč chceš vědět co tam je???"odsekla Emily,ale Braen se nezastavil "popravdě ano chci" "ani náhodou je to můj dárek" Emily se otočila a Braen vyslovil poslední dvě slova "jak chceš!!!" "co???"otočila se zpět ,ale Braen už tam nebyl. Kde je pomyslela si a přitom ucítila dotyk u svého boku u svojí kapsy.ucítila jen malinké škubnuti.rychle se ohnala po kapse.braen už seděl na svém předchozím místě a v ruce držel cosi co vypadalo jako její dárek od Jakoba v ruce.Malým škubnutím odvázal mašli a rozbalil balíček.papír jenn zašustel a odhalil mamou černou krabičku.Braen ji podal Emily do rukya řekl "otevři ji!!!" "proč bych to dělala" "prosím"odsekl Braen "dobře!" řekla později Emily a otevřela malou krabičkuco držela v ruce. "wow"vyhrkly když se podívala na malý prstynek s modrym kamínkem. "co tam je???"ozval se braen tázavě "prstínek malý s modrim kamínkem" . "fajn" když to dořekl zavřela malou černou krabičku a popošla kousek ke stolu.odhrnula šuplík a vhodila krabičku dovnitř a potom třískla se šuplíkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama