JÁ A UPÍR 1ČÁST!!!!!!!!

18. dubna 2012 v 17:41 | Kathrin |  JÁ A UPÍR
1.


Ahoj jmenuji se Jesica Ostinová.Je mi šestnáct let a pocházím z malého města Brow Town.
Ráno jsem vstala a jako obvykle se přestěhovala do koupelny.Vzala jsem si do ruky kartáček na zuby a vyprskla na něj trochu pasty,strčila jsem si ho do pusy a žačala si čistit zuby.
Potom jsem se šla převléknou.na sebe jsem si vzala červenou košily a modré rifle.z modře natřené dřevěné skříně jsem vytáhla ještě černou dlouhou mikinu.


Vyšla jsem ze dveří a abych se pojistila že nikdo není doma zavolala jsem do celého baráku "mami jsi tady?"když se nic neozívalo sešla jsem dolů po schodech do předsíně a potom do kuchyně.Pořád jsem nic neslyšela ani neviděla ,a tak jsem šla dále. Bylo asi 7:30když jsem si konečně už nachystala věci do školy.vyšla jsem asi v7:40…..
Cestou do školy se mi udělalo trochu mndlo,ale pozdeji už mi bylo lépe.(mdlo se mi udělalo hlavně s toho,že jsem po cestě potkala svého ex)který se ke mně hned přidal." Ahoj Jess jak je?? Nerozmyslela sis to s tím rozchodem" " Ne.ano??"odsekla jsem a zase začela mluvit "víš spěchám docela do školy"odsekla jsem jedno slovo po druhém a zrychlila krok.( za prvé bylo sedum padesát a za druhé už škola byla přede mnou.)
Vešla jsem do velkých ckleněných dveří školy a rohlédla se po okolí. V rohu u zelených dveří stály k sobě postavené skříńky a vypadaly jako postavené do hloučku jako karty.přišla jsem k jedné z nich a pomalu otočila kolečkem po číslech mého kodu.1pak 9 a pak6 a ještě 4.(1964 jako 1964 jako rok kdy bylo tohle město založené).
Skříňka se přede mnou otevřela a já do ní vhodila svou bílou bundu.cítila jsem se divně,protože se na mě ian pořád čuměl.(no uznejte vás by to taky neštvalo kdyby na vás fůrt někdo civěl…….).zvlášt když nesnášim jak na mě tahle civí. Jsem s toho nervozní. Vytáhla jsem svou učebnici do dějepisu ze skříňky a šla do učebny dějepisu.¨
Pořád na mě civí copak mu uplně přeskočilo pomyslela jsem si. Vešla jsem do učebny dějepisu a učitel a amber mě hned pozdravily… "dobrý den jespo" "ahoj" "dobrý den a Ahoj Amber"hodila jsem po Amber pohledem. Na učitele jsem se jen zazubila takovým tím americkým úsměvem a sedla si do lavice.
Za mnou seděl podívný bledý kluk (věděla jsem to,protože jsem se na moment otočila za sebe)se zelenohnědýma očima.byly tak pronikavé ažb se mi zatočila hlava.trochu se na mě usmál a já se otočila zpět.
Bylo to divné ale po šklole jsem ho uviděla zase a tentokrát se ke mně přiblížil a začal se semnou bavit "ahoj" řekl "ahoj odsekla jsem ostře a trošku se zachvěla "není ti nic trochu se chvěješ"řekl a víc se ke mně přiblížil "ne nic je mi fajn"znova se na mě usmál jako na hodině dejepisu a ja hloupá po něm vyjela "ty se mi smějes??" "ne jen ……….. to nic"řekl trochu tišeji a znova se usmál.nakonec jsem se omluvila a odporoučela domů.byl blůedy bože byl tak bledý a ten podivný řetízek co mel na krku s tím modrym kamínkem bylo to divny ,ale přesto jsem to nemohla dostat za hlavy a doma o tom celou dobu přemýšlela.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vampire princess Vampire princess | E-mail | 24. listopadu 2012 v 10:40 | Reagovat

Omg :D... Ten rozhovor s bejvalým to mě dostalo :D

2 jejiblog jejiblog | 24. listopadu 2012 v 10:47 | Reagovat

[1]: =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama