laska dvou upírů 3 část!!!!

6. dubna 2012 v 20:17 | Kathrin |  Láska dvou upírů
Zlo ve městě

"to jsi tím tak musela třísknout" "ano" odpověděla Emily a škodolibě se usmála.
"když to uděláš příšte tak …." "tak co??? Já se tě nebojím" odsekla Emily a znova se škodolibě usmála "to jsi neměla říkat" zasmál se Braen. A najednou z ničeho nic zmizel.Emily se podivila a rozhlížela se po pokoji a najednou kolem ní něco prosvištělo. Otáčela se dokola až se jí skoro zatočila hlava. A najednou už ji držel braen v náručí a ona jen překvapěně civěla.potom promluvila "stejně se nebojím" "jak chceš!!!" ozval se Braen a znova se zasmál.Emily se ocitla v jeho náručí a taky si všimla,že jí drží pevněji a,že padájí asi s 200 metrů.Trochu se lekla,ale za chvíli když dopadly na zem a Braen ji postavil na nohy její nálada se změnila zase na klidnou.


Rychle se otočila směrem k němu a podívala se mu přímo do očí.znova se zasmála a on promluvil "ty se směješ to je hezké vidět,že se směješ" "vážně???" "vážně je to skvělé"odpověděl a usmál se. "musíme nahoru." "ok" a vzal ji opět do náručí a vyskočil .najednou se ocitly na římse okna jejího pokoje ,která je sotva udržela.Okno bylo ještě otevřené a tak Braen vsoupil a odložil Emily na postel. "děkuji"zasmála se když to dořekla pořád se usmívala. "není zač slečno charlesová" chvilí se odmlčěl a zasmál se potom pokračoval "asi jsem se do vás zamiloval ještě více než před tím J" dořekl svou větu a Emily strnula."možná jsem se taky zamilovala pane Cristofre"a rozšířila svůj usměv.Oba se sobě navzájem podívali do očí. Braen se jen na malou chvilinku pohnul k ní,ale Emily se mu jen dívala do očí vypadala jakoby si ničeho nevšimla.Přisedl si k ní na postel a chytil ji za ruksak se k ní nahnul. Kousek se přisunul a najednou se jeho rty dotýkaly těch jejích. Ten polibek takovou vášeň,lásku a pochopení prostě rozpaky už Emily necítila hodně dlouho….
Za chvíli se odsunul jeho rty už se nedotýkali těch jejích.Emily ani nevěděla co vlastně cítí,ale jedním si byla jistá,že ho miluje.Braen se malinko usmál a pak jen řekl "víš mám tě docela rád,ale už musím jít zpět tady jsi doufám v bezpečí." "dobře,ale dveřmi"a jen co to dořekla tak se zasmála. "ahoj" "ahoj" odpověděl a vyšel z pokoje.
Panebože on mě políbil pomyslela si usmála se byla jako v oblacích.a to teda opravdu byla.Další den ráno ho nemohla vypustit z hlavy jeho polibek jeho samého.jako obvykle se oblékla nachystala si věci a vyrazila dolu do chodbičky.najednou,ale uslyšela zvuk.zvonek udivila se vzala tašku a běžela otevřít.když otevřela dveře tak se na toho kdo v nich byl překvapeně podívala. "Braene co tady děláš?"vykřikla. "no přišel jsem tě doprovodit do školy.!!!" "to je milé tak chvíli počkej" "ok" odpověděl Braen a Emily zmizela za dveřmi. Je tady proč? Pomyslela si ,ale přesto že byla uplně překvapená s toho co tu dělá si oblékla bundu,vzala tašku a šla opět ke dveřím k Braenovi."mužeme jít"a usmála se na nej ,zabouchla dveřmi a vydaly se na cestu. "dneska máš nějakou dobrou náladu ne??" "ani nevím kvůli čemu prostě je mi dobře" "to je dobře" a usmál se "co je??" "nic"a znova se usmál a trochu i zasmál. "co se děje?" "jen jsem se asi zamiloval do jedné dívky je taky užasná" "budu hádat já" "pravdu?"položil ji otázku a ona strnula byla do něj totiž taky zamilovaná "pravdu" "muluju tě více něž už to jde" "opravdu a važně pravdu" řekla a usmála se přesto tomu nemohla uvěřit "jsem do tebe zamilovaný jako do žádné dívky" "dobře" a usmála těď mu uveřila.Braen se k ní kousek přiblížil až se zachvěla a chytil ji něžně za ruku.trochu se chvěla nervozitou.ta ji přešla v tom okamžiku kdy ji ruku stiskl tak něžně,že nic nevnímala jen jeho něžný stisk ruky. "je toho hodně nového na to že je třetí den školy myslím na tebe" "maš pravdu,ale já se stím vyrovnám jen teď potřebuju trochu času na to abych to vstřebala jinak je to v poho" při té řeči trochu zvážněla Braen se na ni ůehce usmál a věnoval ji dálší něžnyale,pevný stisk do ruky.Emily mu jamně s tisk vratila a taky se usmála.zaplavila jí ůleva s toho ,že je sním a že ji také miluje byla s toho vedl.
Emil už dávno vstal s postele jen přemýšlel jak ji dostat k sobě.Byla jím tak okouzlená zachránce a její miláček přece pomyslel si a sarkasticky se usmál jakoby se mu s toho dělalo zle. "mám hlad dal bych si nějakou mladoučkou hloupoučkou dívenku" zašeptal.Chvíly přemyšlel a potom dodal "ve městě určitě nějakou najdu,pujčím si Braenovo auto.!" A se sarkastickým úsměvem se obrátil od okna vzal z maleho safírového stolku malé železné klíče a vyrazil k autu.otevřel dveře od maléhoale,prostorného Ferrari a nastartoval.kolem něj to zavířilo prach se zvedal když jel.Zastavil na malém parkovišti vedla obchodu z nářadím a namířil si to přímo k malé budově lemované stříbrnými hvězdami.Byl to bar. Otevřel sametově modré dveře dokořán a vešel.vydal se přímo k ani moc malému baru na konci místnosti.bylo vidět jenom malý kousek barmana stojícího za pultem. "prosil bych jednu skotskou vodu"řekl Emil zdvořile."prosím barman mu podal malou skleničku a nalil do ní až po okraj hnědou vodu co připomínala skotskou vodu. "prosim"řekl barman rozmrzele. "děkuji"opáčil Emil a barman zase zalezl za roh.
Jen na malinkou chvíli to vypadalo,že jen pije,ale když k němu přistoupila mladá blonďatá dívka otočil se promluvil na ni "ahoj ja jsem Emil" "ahoj,barmane dejte mi něco silnýho na pití" "wow,ty piješ" "jen občas protože si muj naducanej kluk myslí ,že jsem jeho blonďaté potěšemí je to nesnesitelné" "aha"opačil a ona se prudce napila kořalky ,ktero už držela v ruce.
"nechceš se jít projít??"lakal Emil mladou opilou blondýnku "jasně" .
Vyšly z baru a šli rovnou do temné uličky kousek od baru. Emil přitiskl blonďatou dívku ke stěně. "co tady děláme ja se bojím" podíval se ji přímo do očí a vnesl se jí až do mysli"ničeho se nemusíš bát ja ti ublížím jen málo"zasmál se "jen prostě stůj a nehýbej se." "dobře"odpověděla zhypnotizovaná blondýnka.Emilovi scěrnali oči a vystřelili mu dva špičáky.Jemně se nahnul k roztřesené blondýnce a zakousl se jí přímo do tepny co měla na krku.Potom se jí znova podíval do očí a řekl "už se můžeš hýbat ,ale neboj se mně a rozpust si vlasy." Jak to dořekl tak to blondýnka udělala a beze slova sním odešla zpět do baru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama