Láska dvou Upírů 4 částt!!!!!

30. dubna 2012 v 15:32 | Kathrin |  Láska dvou upírů
Emil
Emily a Braen už se pomalu blížily ke škole. "už jsme tady" vyhrkla Emily když už konečně byli u dveří.Oba se pořád drželi za ruce a všichni kolem na ně zírali jak kdyby je v životě neviděli.
Emily pokynula Braenovi,že jde za do teď vyjevenou Amber a on ji pustil ruku. "ahoj co se mezi vámi stalo a jak ?? kde ??? co se stalo ????" vybalila na ni zvědavá Amber. "nic moc chodíme spolu a stalo se to co se stalo"odpověděla Emily dychtivé Amber. Ta na ni hodila jen uražený pohled a odporoučeli se ke skříňkám. Ta Emilyna byla modrá kdežto barva skříňky Amber byla šedočerná a vypadala spíš jako od Emo holky než od veselé Amber. "dneska máme první hodinu matiku že ??" promluvila Amber a vytáhla ze skříňky malou oranžovou učebnici. "jo!!!"přisvědčila Emily. A vytáhla tu samou učebnici z tašku.
Když došly ke třídě kde měli mít matematiku a Emily se na moment zastavila. "příjdeme pozdě!!!!"zařvala na ni potichu Amber "tak jdem".


Vešly do třídy a pan učitel je přivítal vražedným pohledem,ale holky na něj hodily milý usměv a sedly si do lavice. "ten je pěkně naštvanej co??" "to teda jo!!". Holky dál šeptem klábosili a učitel tím víc je napomínal a volal k tabuli na příklady.

Po hodině už Braen čekal u skříněk a pozoroval Emily s úsměvem. "Co je tady k smíchu??"vyhrkla Emily když ho zpozorovala. "nic moc!!! Jsem jen šťastný s toho ,že jsi naštvaná"řekl a rozšířil svůj sexy usměv. "fajn!!!"řekla rozrušená Amber vedle nich "vy jste vážně jak hrdličky" dodala lehce k tématu a zasmála se . "po škole máme něco domluvený s Amber !!" nadběhla Emily jiné téma, protože už ji to v celku nebavilo.Braen se na ni podíval svýma krásnýma očima a ona se v nich ztratila. Doslova ztratila. Trrrrr…..
"je další hodina už musíme jít pa" "pa zlato" "ahoj"…………………….Po škole se Emily zastavila u své skříňky a pořád ještě pozorovala Amber jak vyhlíží Marry.Na chvíly se zamyslela: Braen je tak sexy.jsem zamilovaná až po uši co to ta Amber mluví.??..... "Emily jsi v poho ??" prohlásila zděšeně Amber a pokračovala "to je Marry z druháku je to moje druhá nej kmoška po tobě posloucháš mě??"řekla a probodla ji pohledem."jo jasně že tě poslouchám jo" "dobře Marry,Emily,Emily Marry " prohlásila a hodila úsměvem po menší dívce se zrzavými vlasy a šedýma očima. "ahoj" řekla malá Marry a podala Emily nadšeně ruku. Emily jí t o gesto oplatila "ahoj" . "dobře těď když už se znáte můžem vyrazit ven ne" "jasně"řekla malá Marry a ušklíbla se "souhlasím"potvrdila zamyšlená Emily.

Když dorazily k domu Emily i když původně chtěly jít k řece napadla Emily taková divná věc."proč je odemčeno??" "co??" "nikdo není doma a je otevřeno " zopakovala Emily trochu děsivým a z většiny klidným hlasem . Někdo je vevnitř pomyslela si . Vešly dovnitř i s Marry,která se krčila za Amber. "to není dobry"prohlásila ustrašene a rozechvěle Marry .
"pššt" utišila ji vmžiku Emily. Prkna nehoře v pokoji zavrčela a všechny tři zpozorněly.
Vyšly nahoru k pokoji kde to vrčelo a ozíval se tam hluk. K Emilynému pokoji.Emily se chystala otevřit dveře když v tom se to za ní utichlo.Dveře byly zamčené.Emily ucítila jemný dotek prstů na svém hrdle a kolem pasu. Pořád mlčela a nevydala ani hlasku teprve až ji ta ruka sevřela kolem krku zakřičela "ne pusst mě" "proč??" ozval se sladký líbezný hlas lakající oběť."nevím prostě mě pusť !!"zakřičela znova a něco ji pozvolně otočilo k sobě a přitisklo ke zdi.Emil uvědomila si Emily.
Emil ji držel trochu volněji přesně tak aby ji neublížil ani trochu.Pak se k ní přiblížil jejich těla se skoro dotkly a Emily zalapala po dechu."pust mně" řekla tiše.trochu více upustil sevření a ona vydechla:Ale krk ji nepustil pořád ho jemně svíral ve své ruce když se ho pokusila odstrčit.Jemně ji chytil ruku a přitlačil ji ke zdi s druhou udělal to samé ,ale nejdřím ji sundal s krku. "kde je muj bratr aby tě zachránil hm…"pronesl když ji měl a pasti "nevím od školy jsme se neviděli" "hm…."tak tě na chvíly mám pro sebe alespoň ochutnám co říkáš" "ne" vykřikla Emily "nebraň se víc to potom bolí"řekl šeptem a přiblížil se rty k jejímu hrdlu a dal na místo, které si vybral malý polibek pak vystrčil špičáky , přitiskl si ji k sobě a začal sát krev. Emily jen vyvzlykla a pak se tomu podala.Emil sál její krev a snažil se dostat do jijích myšlenek.Uviděl tam lásku k Braenovi nenávist k němu a taky její kamarády a milované. Po těch půjdu první pomyslel si a usmál se. Emily už to nevydržela a skácela se mu do náruče.

Braen mezitím došel k penzionu. Vešel do menších dřevěných dveří a vydal se po točivých schodech přímo nahoru do svého pokoje.šel po schodech co asi dělá Emily ?? pomyslel si a trošku se pousmál. Večer by jsme se měli setkat tady u penzionu doufám ,že se jí do té doby nic nestane.
Chvíli takhle přemýšlel než schody skončily a on se ocitl před svým pokojem. Zůstal nehybně stát před dveřmi, na kterých stál vzkaz:

AHOJ BRAENE NA CHVÍLI JSEM SI PUJČIL EMILY JE TEĎ SE MNOU NEMUSÍŠ SE O NÍ BÁT BUDE V BEZPEČÍ . :D :D :D PA EMIL.

Sakra to bylo první co Braena napadlo když to dočetl kruci pomyslel si.
A strhl vzkaz ze dveří.

Emily se probrala v obýváku prudce se zvedla a rozhlédla kolem po celé místnosti. Za ní zavrzaly prkna a ona se prudce otočila.nikdo tam nebyl. Otočila se zpet celé tělo jí bolelo ale nejvíc jí palilo jedno místo na krku kam jí před tím Emil políbil. Najednou uslyšela tichý šum jakoby někdo běžel ,ale tisíckrát rychleji. Prudce se otočila dozadu ,ale zase tam nikdo nebyl. Znova se otočila zpet a byl tam stál před ní celý v černém všechno mu k sobě ladilo i jeho tmavě hnědé oči a černé vlasy které mu lemovaly tvář.jeho pohled směřoval přímo na ni. Trochu se zachvěla .Emil se trochu více přiblížil,ale kdyby jí chtěl ublížit tak už ba to udělal hned . Místo toho jen stal a díval se jí do očí ,přímo se jí do nich vpíjel.
Emily sebou trhla co to se mnou je pomyslela si "dlouho jsi spala ale stále jsi ještě slabá zůstaň sedět prosím" "ne" přistoupil blíž a znova se jí zadíval do očí kupodivu nebyla najednou silná mu odolat "zůstaň ležet"řekl hrozivě ale pořád ji upřeně hleděl do očí a nedovolil ji aby se ohlédla jinam. Po chvilce odvrátil pohled od jejích očí,Emily zůstala omámená prostě si lehla uposlechla příkaz . "co jsi to udělal ??" "ovlivnil jsem tě si slabá a já nepotřebuji aby se s tebou něco stalo lépe řečeno by mě zabil.víš miluje tě" "to není nic novýho."odsekla Emily
Přitom věděla že ji nezabije je v bezpečí .Braen pro mě přijde pomyslela si .mohla by dál pokračovat v debatě s Emilem ale na to neměla náladu. Zavřela oči a znova usnula.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama