Laska dvou upírů 7 část!!!!

18. června 2012 v 19:58 | Kathrin |  Láska dvou upírů
Zlo pokračuje

"proč jsi mi to říkal?"zeptala se najednou Emily.
" Potřebovalas to vědět."odpověděl.

Emil seděl na šedé betonové střeše poseté malými úhlednými kamínky. Pozorně naslouchal každému bijícímu srdci v tomto městě,ale zároveň spíš poslouchal to Emilino bijící srdce vůbec nevěděl proč ho to k ní tak táhne. Od té doby co ji vysál krev si nebyl vůbec ničím jistý neměl ani ponětí co vlastně dělal už tolik let tohle nezažil jak je to možné pomyslel si tázavě tohle přece není možné já seč do ní nezamiloval přece že ne?!.
Pořád poslouchal Emilino bíjící srdce a najednou si přál,aby byl zase člověk a měl své bijící srdce zpět.


Rychle se vzpamatoval on ji nemůže milovat jinak nemůže ublížit svému bratrovi?ale on ji najednou nechce tolik ublížit.já se do ní zamiloval pomyslel si zděšeně.
00:00 kousek od muzea na ulici Bernardova
Kalie se v klidu procházela po uličce kousek od muzea když v tom uslyšela podivný šramot v křoví. Podivila se .nic tam nebylo.šla dál po strmé skoro neosvětleně malé uličce po šedém polo ztrouchnivělém chodníku.znova uslyšela podivný šramot. Znova se otočila….
….a tentokrát to před sebou uviděla.velká chlupatá obluda stála před ni. Pokusila se vykřiknout a utéct ,ale příšera ji zastoupila cestu.
Byla ohyzná na sobě měla jen chlupy černočerné jako tma a cáry zbylého oblečení oči jí žlutě svítily a špičaté špičáky jí vyčnívaly ze žlutých zubů…..
…..Kalie zařvala "ně prosím nech mě být proosím"křikla a začala utíkat přes smaragdově zelenou trávu…..
…..už skoro lapala po dechu.Zastavila se a prudce se nedechla. Za sebou uslyšela opět sřamot trávy a listí.otočila se a znoca zakříčela.
00:45
Bylo ticho.příšera zmizela a Kalie se už nezvedla měla dokonale rozdrástané ruce ze kterých jí tekla po potůčcích krev,ale ještě dýchala.Zvíře odešlo byla v bezpečí teda pro zatím. Ležela a ani se nehla.
Pomalu zavírala oči a nechávala se ukolébat vůní krve a trávy vlhké deštěm a pomalu usínala.

Ráno:
Kalie byla převezena do nejbližší nemocnice ve městě a tam hospitalizovaná z ošklivýni ranami na těle.
"Doktoři říkaly že to s ní nevypadá příliš dobře,ale že to přežije akorát bude mít nějaké následky ,jizvy atd……"řekl její přítel John Meclaude její ustrašené matce aby ji uklidnil
"a to mě má jako uklidnit"rozrušovala se Kalie starší
"uklidněte se prosím bude v pořádku."uklidňoval ji znova John
"dobře:.."řekla mezi vzlyky "dobře"
"posaďte se" požádal ji .
Matka od Kalie se posadila na bílou polstrovanou židli a John vedle ní. Ona se mu zapřela do ramene a znova začala neklidně plakat a nic ji nezastavilo ani Johnovo utěšování.

Emily se prudce zvedla a zapla zprávy ne černém ovladači. Televize doslova řvala až to probralo i Braena. Oba se tiše posadila na polstrovanou pohovku Braen dal svou ruku Emily kolem ramen a dál už jen poslouchaly zprávy
Hlasatelka naléhavě opakovala
"Milí diváci a jiní neseme vám novou zprávu. Stalo se to dne kolem 00:00 útok neznámého zvířete na Kalie dívku z předměstí,kterou našli dnes ráno v pět hodin kolemjdoucí žena a muž.měla rozdrástané obě paže i obě nohy.jestli znáte podobný útok ohlaste nám ho do 48 hodin.děkujeme konec."
"mám s toho špatný pocit tohle nebyl upír že ne?"zeptala se Emily.
"ne není je to mnohem horší stvůra je to Liško-Medvědo-Vlkodlak"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lee Lee | Web | 22. června 2012 v 22:19 | Reagovat

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD dobrý miláčku'!!!

2 jejiblog jejiblog | 23. června 2012 v 7:50 | Reagovat

[1]: :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama