Love or Hate 2.

16. května 2013 v 19:34 | Kathrin |  Příběhy a Moje fantazie
Obrázek by :http://freezing-night.blog.cz- Snow ©

The Vampire Diaries-FanFiction !!!
Překlad : Láska nebo Nenávist .

Upozornění:
Tato povídka se nesmí kopírovat a není podle pravdy je vymyšlená autorem Kathrin,ani obrázek nekopírovat Snow © si s tím dala práci!!!

Prolog-Zde.

Damon (Setkání).Běžela jak nejrychleji to šlo, bylo jí vcelku jedno kam, ale hlavně ať ji nechytí, celá se třásla ale proč ? proč se tak bála ? Už stokrát ji napadlo, že by to mohl být přelud, ale jak by potom mohla slyšet šustění listí pod jeho nohama, nebyla si ani jista jakého pohlaví ta osoba je ? žena nebo muž ? Tohle vše šlo, ale stranou, všechno tohle zastínil strach s toho, že ji nakonec dostane. Najednou zakopla, ale neupadla. Corrine se do žil vlil adrenalin a tak ještě zrychlila. Už žádné přemýšlení okřikla se v duchu, jenomže si neuvědomila, že má před sebou strom , vší silou do něj narazila hlavou a skácela se k zemi.
***
Když Corrine otevřela oči všude kolem už byla tma. Zkoušela se posadit, ale zatočila se jí hlava a ona se svalila opět na zpátky na místo kde byla před tím. Po několika marných pokusech to vzdala a zůstala ležet. Vůbec si neuvědomovala kde je, bylo jí z toho podivně, skoro ani nedokázala myslet, hlava ji bolela jako by se do ní zabodlo tisíce střepů. Ráda by zavřela oči a na vše se vykašlala, měla pocit, že umírá. Její tělo postupně ochabovalo. Jediné co naposledy slyšela byly něčí kroky, pak už jen ucítila jak ji někdo zvedá ze země a ztratila vědomí znova.
***
Když se opět probudila, ležela už ve svém novém pokojí v posteli, pod dekou. Bylo ji horko, ale alespoň už dokázala myslet, vybavit si okamžiky v lese zatím nedokázala, ale i tak ji připadalo divné, že se ocitla ve svém pokoji. Jak se sem proboha dostala. Vzpomněla si, že ji v lese někdo pronásledoval. Kdo to ale byl si vybavit nedokázala jen to jak ji v polospánku někdo nesl. To je ono. Někdo mě sem odnesl pomyslela si. ale kdo ? Když se snažila si vzpomenout v hlavě se ji ozvala bolest tisícú střepů.
Pomalu se pokusila vstát, ale zatočila se jí hlava a málem upadla, ale někdo ji zachytil. Zachvěla se, ten kdo ji zachytil musel být velmi rychlý, protože pokud si vzpomínala nikdo tam před tím nebyl. Podívala se směrem vzhůru a uviděla jeho tvář, vlasy černé jako uhel ,alespoň jí to tak připadalo a oči modré. V hlavě se ji znova ozval střep a opět si jí zatočila hlava, ale tentokrát neztratila vědomí, jen si prohlížela svého tajemného zachránce ...........

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Stefan a Elena nebo Damon a Elena ?

Stefan a Elena
Damon a Elena

Komentáře

1 shadisek shadisek | Web | 18. května 2013 v 0:19 | Reagovat

svizne, pekne :)

2 Kathrin Kathrin | 18. května 2013 v 13:57 | Reagovat

[1]: děkuji =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama