Červen 2013

Tak a je konec ! aneb škola skončila dlouhým loučením.

28. června 2013 v 21:00 | Kathrin |  Můj deník
Tak jsem tu z dálším zápisem do deníku,jelikož škola už skončila. Vysvědčení skončilo dobře. jedna troja a 4 dvojky jinak samé 1. Jsou tuprázdniny, ale také loučeí plné breku. Já jsem sice nebulela ,ale popadla mě taková nostalgie, protože už to nikdy nebude takové jako před tím nebudem kolektiv a taky budu mít jinou třídní učitelku. Vlastně abych pravdu řekla brečet se mi chtělo, ale slzy netekly, byla jsem smutná. Někteří učitelé mi budou hodně chybět a nekteří zase méně, přesto jsem, ale docela zvědavá na nové prostředí na střední. Rozlučka byla super,ale je čas jít dál a postavit se na vlastní nohy a poznat nové lidi, najít si přátele nebo kamarády, kteří vás podrží. Tak to alespoň beru já.

Tak se všinchni mějte =)
Kathrin =)

Přijata na školu ! Aneb nový kolektiv a nový spolužáci.

25. června 2013 v 17:12 | Kathrin |  Můj deník
Takže je tu další zapís do deníku.
Jsem přijata na Chemickou školu, sice jen na odvolání, ale to je jedno. Jsem rádá, že vypadnu ze ZŠ krestova ikdyž se mi bude dost stýskat po některých lidech. Lidi z mojí třídy to tak moc nabudou, spíš lidi ze sboru. ALe zároveň jsem zvědavá na nový kolektiv a jak s nima budu vycházet se svou v podstatě pořád zasněnou myslí, ale nějak to zvládnu. Doufám, že k nám do třídy nebudou chodit nějací pitomci nebo tak moc je nemusím, možná to zní povrchně, myslím, že až moc , ale to mě netráoí, trápí mě spíše to jak se vypořádám se seznámením a adapťákem, moje kamarádka se na nové lidi teší, ale pro mě je to trochu těžší. Abych se přiznala trochu se bojím jak se to vyvine. Malá část mě se možná těší, a dašlí část mě, ta opravdu velká je nervozní a neví co má dělat. Co čekat od nových spolužáku a tak, ale to si musím vyřešit sama. Díky, že si vyslechnete tenhle stipidní článek o mých pocitech pomáhá mi to.
Díky.

Kathrin =)

The Vampire diaries obrázky.

20. června 2013 v 17:50 | Kathrin |  Obrázky
Ahoj lidi ! Omlouvám se za svoji nepřítomnost mám teď toho docela hodně a navíc končí školaa jsou prázdniny =)
Tady máte obrázky z The Vampire Diaries :
Vyhodnocení Ankety---Stefan a Elena nebo Damon a Elena ?

14. června 2013 v 17:32 | Kathrin |  Anketa

Další vyhodnocení je tady a jako vždy vám tu dím výsledek a samotnou anketu a potom přidám ještě novou opět hlasování dole pod článkem.

Stefan a Elena.............15 hlasů(2 místo)

Damon a Elena.............21 hlasů (1 místo)

Vyhráli Damon a Elena o 6 hlasů.

Anketa:
Stefan a Elena nebo Damon a Elena ?

Stefan a Elena41.7% (15)
Damon a Elena
58.3% (21)


Kathrin =)

Láska dvou upírů 19 část

11. června 2013 v 14:14 | Kathrin |  Láska dvou upírů
Spoutaní.


"Dobře. Chápu." odmlčel se "V tom případě, pojď za mnou ."
Emily jen přikývla, znova přemýšlela nad tím jaké to bude až budou spojení už nebude sama, nikdy nebude mít své soukromí. Ale naopak bude asi více šťastná. Napadaly ji opravdu podivné myšlenky , bude mít Braena pořád sebou už nikdy neucítí to zoufalství s toho, že s ním není, ale taky už to nebude jako dřív, už nikdy.


TVD - Videa

1. června 2013 v 12:11 | Kathrin |  The Vampire Diaries

The Vampire Diaries Season 5 Opening Collab - "The Diary Of Jane"►The Vampire Diaries: Klaroline - Love The Way You Lie► The Vampire Diaries | Opening Credits season 4 [HCVC]


Další videa s TVD Caroline a Klaus , A opening 5 a 4 řada =)